ELEMENTIDE VÄGI JA ŠAMAANIPRAKTIKAD: Maa, vee, õhu ja tule jõud

ELEMENTIDE VÄGI JA ŠAMAANIPRAKTIKAD: Maa, vee, õhu ja tule jõud 2022

UUS KURSUS SUVEL 2023, soovi korral saad ette registreeruda manahundikoda @polisvagine.ee aadressile.
———————-
Šamaanid, vaimutöölised ja nõiad kogu maailmas on iidsetest aegadest alates õppinud valdama loodusstiihiaid, elemente, et asjad tehtud saaksid. Need on tuttavad igale põlisrahvale. Elemendid: maa, tuli, vesi, õhk ja eeter on kogu elu alus. Kõik selles Universumis koosneb nende nelja elemendi mingist kombinatsioonist, samuti inimene ise. Elemendid on kõikjal meie ümber ja meie sees. Kuid nende valdamine on palju enamat kui lihtsalt mõne loitsu tegemine või iga elemendi olemuse üle mõtisklemine, kuigi ka see on hea viis alustamiseks. Elementide võimete omandamiseks on palju viise, aga kõige aluseks on arusaam loodusstiihiatest, neljast elemendist: õhk, tuli, vesi ja maa. Saades teada kuidas nende elementidega töötada, mõistad rohkem ning saad luua kõike, mida soovid.
Selline praktika nagu elementide valdamine on väga spetsiifiline. Elemente ei saa kontrollida vaid nendega saab koos töötada, nendega saab luua hea suhte, pöörduda nende poole, mõista igat elementi sügavuti kui suurt vaimu, nad on elavad. Nende vägi töötab füüsilisel, mentaalsel ja spirituaalsel tasandil. Mõistlik on töötada kõikide elementidega ja kõigega mida elemendivaimud suudavad teha. See nõuab palju praktikat.
Olen saanud oma õpetajalt Morsuk Kam-ilt loa ja juhised jagada teadmisi elementidest Spirit of Wolf traditsioonide järgi. Laagris õpime Elementide väe kasutamist šamanistlikes praktikates eneseväestamiseks, iseseisvumiseks, tervendamiseks, oma tee ja elu eesmärgi leidmiseks, jõu ja hea elu saavutamiseks. Õpid tundma elementide vaimolemusi ja looma suhet iga elemendiga.
Lühidalt laagri sisust:
 • Elemendid inimese kehas
 • Elemendid kui suured Vaimud
 • Energiasüsteemi elemendid
 • Elementide altari loomine
 • Ühendus Maaemaga
 • Ühendus Tuleemaga
 • Ühendus Veeemaga
 • Ühendus Õhudraakonitega
 • Ühendus Akasha, suure Vaimuga
 • Elemendid ja hinge ning südame kutse
 • Elemendi väelaul
 • Manifesteerimine elementidega
 • Elementide kasutamine tseremooniatel, pulmades ja vastsündinute õnnistamisel
NB! Sellel kursusel on palju pikki praktikaid.
Kaasa on vaja võtta trumm või kõristi, mis aitab luua püha ruumi, muuta oma teadvust ja väestada. Vajad ka istumise alust, küünalt (sellist mida saab õues kasutada ja kohe ära ei kustu), väikest veekaussi ja viiruki alust. Praktiseerimine juhatab enese sügavustesse ja teadmisteni, äratundmisteni.
Kursusel osalemiseks on hea kui oled läbinud varasemalt šamanismi baaskursuse. Nii on sul kindlasti lihtsam edasi minna ja tulevikus soovi korral tegeleda ka teiste inimestega.
Toimumiseaeg: 09.-11. september 2022
Asukoht: Mana Hundikoda, Kaldemäe talu, Uue-Saaluse, Võrumaa
Praktiseerida aitab Mana Ailana Kam
Sinu panus: 227€
Hind sisaldab toitlustust, kohvi ja teed. Reedeõhtune söök on ühine, võta kaasa midagi oma koduköögist, mis võiks sind iseloomustada ja sobib teistega jagada.
Et Hundikoda saaks varakult ettevalmistustega pihta hakata, palun tee ka ettemaks 47€, saadan andmed peale Sinu osalemissoovi jõudmist 1.septembriks aadressile manahundikoda [@] polisvagine.ee
Kui sa tahad väga osa võtta, kuid ei leia koheselt piisavaid rahalisi võimalusi, siis kirjuta ja vaatame koos mis võimalusi Suur Vaim annab! Kõik on alati võimalik!
Elamine telkides. Olmetingimused on lihtsad. Lubab ka sooja septembrit!
Kaasa kindlasti ilmaga sobivad riided ja jalanõud. Teooria osa oleme Hundikoja püstkojas, aga praktika on kõik õues, looduselementide keskel.
     * Alustame reedel, esimene päev sissejuhatus kell 16.00 kuni 20.00
     * Laupäeval 10.00 – 20.00
     * Pühapäeval 10.00 – 16.00
————
Vaimse tee nimega Mana Ailana Kam – ravitseja, šamanismi praktik, teejuht. Vabal ajal Merle Liisa. Loodusega olen koos elanud terve elu, kuid viimased 10 aastat olen teadlikku ravitseja teed astunud üha sügavamale ning viimased viis aastat päris metsas elanud. Minu teadmiste ja kogemuste pagasisis on tarkusi ning oskusi erinevatest põlistest traditsioonidest ning raviviisidest, kuid tegelikult põhinevad kõik ühel või teisel viisil šamanismil. Jõudes teadlikult šamanismini tundsin, kuidas kogu minu vägi ja teadmised sulandusid üheks võimsaks tervikuks, sain aru kui võimas tööriist on šamanism tervendamisel, väestamisel ja inimeste aitamisel. Aegamööda olen alustanud ka teejuhi ja õpetaja teed, hakanud jagama oma teadmisi ja kogemusi õpilastele, samuti tegema tulerituaale.
Paar aastat tagasi ristusid mu teed Hakassia/Tuva iidset traditsiooni järgiva šamaani ja õpetaja Morsuk Kamiga Austriast ja sellest alates olen iidse Hundivaimu traditsiooni, Spirit of Wolf, edasikandja ja liige. Olen selle usalduse eest südamest tänulik!
Minust ja Hundikoja tegemistest leiad lugemist siitsamast kodulehelt ja Näoraamatust @manahundikoda
error: Content is protected !!